JANSSEN COSMECEUTICAL


Německá profesionální pěstící kosmetika s mnohaletou tradicí.Zastupuje produkty založené na vědecké bázi, které se přibližují standardům farmaceutických produktů. Název vznikl jako novotvar složeninou dvou slov „cosmetic“ a „pharmaceutical“.
Tento název napovídá, že se jedná o výrobky, které stojí na rozmezí mezi kosmetikou (protože mají velmi dobrou snášenlivost) a farmacií (díky své vysoké účinnosti). Veškeré výrobky jsou vyráběny podle přísných evropských norem a kvalita je mimo jiné garantovaná certifikátem ISO 9001, který je každoročně úspěšně obnovován.
Produkty JANSSEN COSMECEUTICAL pomáhají cíleně pěstit partie obličeje, krku a dekoltu.
Široká škála produktů nabízí ošetření pro každý typ pleti – normální, suchá, smíšená, mastná, citlivá. Pro náročnou a zralou pleť JANSSEN COSMECEUTICAL nabízí celkovou péči v řadách Opus belle a Dr.Sacher signature, salonní kaviárové ošetření, kolagenové masky, atd.

 

 

CHRISTINA 

 


Izraelská dermokosmetika CHRISTINA je kosrektivní kosmetika, která řeší různé estetické problémy pleti jako akné, post-akné, suchá a mastná seborea, cévní defekty, hyperpigmentace, podrážděna a citlivá pleť, předčasné stárnutí pleti, vrásky. Christina má 10 profecionálních řas a přes 200 přípravků pro domácí péči.
Díky vysoké účinnosti přípravkůpoužívají některé řasy i v dermatologických klinikách.
Kosmetické přípravky jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin, bez obsahu alergenů, ingredience jsou pečlivě testované. Obsahují přírodní konzervační látky.
Dopřejte si vysoce propracovaná a účinná ošetření, ověřenou profesionální kosmetikou Christina, s níž dosáhnete okamžitých, ale především dlouhodobých a stabilních výsledků. Přípravky Christina dokáží řešit veškeré potřeby pleti.

 

 

webmaster: i-Pages.cz 2013 © i-pages