MASÁŽE

Iva Dominiková
776 233 322

Jmenuji se Iva Dominiková a ráda bych Vás pozvala do světa blahodárných účinků masáží, které působí nejen na tělesnou schránku, ale i na duši.

Pro mnoho lidí je slovo "masáž" něco, co ve svém slovníku podle vlastního názoru vůbec nepotřebují. Takoví většinou neznají úžasné účinky masážních technik, které dlouhodobá tradice důkladně prověřila. Navíc, masáže nesmíme považovat jen a pouze za formu uklidnění a odpočinku, ale i jako vynikající terapeutický a rehabilitační prostředek. Masáž samotná však není léčebným procesem, je jen jeho podporou. Je-li tělo v harmonii, má snahu a přirozenou schopnost vlastního uzdravení.

Masáž je nejefektivnější, provádí-li se preventivně a nejlépe pravidelně. Tělo je komplexní celek - proto masáž bolestivého místa může od bolesti ulevit, avšak mnohem vhodnější je masáž celého těla, která má celkový preventivní účinek. Záleží na každém z vás, jak moc si přeje své tělo zharmonizovat, energeticky posílit a zregenerovat. Je-li to Vaší snahou, pak doporučuji navštívit mě jednou až dvakrát za dva týdny, nicméně i masáž jednou měsíčně tělu prospěje.

webmaster: i-Pages.cz 2013 © i-pages